Zespół Szkół z UJN

DNI OTWARTE

Email Drukuj PDF

które odbędą się 26-27 kwietnia 2014r. w Zespole Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim, początek o godz.11.00

W programie:

• Przedstawienie atrakcyjnej oferty szkoły
  • Spotkania z nauczycielami i uczniami
  • Gry i zabawy edukacyjne
  • Zajęcia sportowe i artystyczne
  • Ognisko i dyskoteka

Szkoła zapewnia bezpłatne wyżywienie i nocleg.
Zmieniony: Sobota, 12 Kwiecień 2014 21:35

UKRAINO! TRZYMAJ SIĘ!! MY ZAWSZE Z TOBĄ!!!

Email Drukuj PDF

Zmieniony: Wtorek, 18 Luty 2014 18:39

Logowanie:

Statystyka:

Ten tydzieńTen tydzień243
Ten miesiącTen miesiąc1101
RazemRazem91720

Goście witryny:

.

sviczka1.jpg

Dziś:

Piątek, 18 Kwiecień 2014

Czas:

Imieniny:

Wczoraj: Roberta Rudolfa
Dziś: Alicji Bogusławy
Jutro: Adolfa Tymona

...:::GVV:::...

1 DZIEŃ WIOSNY

{AF}W piątek 21 marca w naszej szkole obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. W tym roku wszyscy po raz kolejny przebrali się w zabawne stroje, a szkoła w ten dzień była kolorowa i pełna kwiatów. Wszyscy przebrani uczniowie zostali nagrodzeni dniem bez pytania, co istotnie zachęciło młodzież do przebrania się. {/AF}

ŚWIĘTO TARASA SZEWCZENKI

Teatr
{AF}

Dnia 28.02.2014r. w naszej szkole gościł Teatr Forma z Białegostoku, który przedstawił fragmenty powieści W. Gombrowicza "Ferdydurke". Aktorzy tego teatru specjalizują się w wystawianiu sztuk dla młodzieży, głównie lektur szkolnych.

{/AF}

Akademia Zdrowej Prawdy
{AF}

Środę 26 lutego nasi gimnazjaliści uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych pt. Akademia Zdrowej Prawdy w sąsiedniej szkole podstawowej. Zajęcia prowadził Andrzej Piasecki, muzyk i autor programów profilaktyki uzależnień, a także członek zespołu Na Ostatnią Chwilę.

{/AF}

PAMIĘĆ BOHATEROM

{AF}     W związku z zaistniałą sytuacją na Ukrainie w naszej szkole została utworzona tablica  upamiętniająca poległych na Majdanie w Kijowie. Tablicę przygotowała p. L. Maksymik z samorządem uczniowskim. Znajdują się na niej fotografie oraz krótkie informacje o tych, którzy bohatersko zginęli za ojczyznę. Pomimo dużej odległości, jaka dzieli nas od Ukrainy, chcemy pokazać, że nie jesteśmy obojętni i wspólnie przeżywamy najważniejsze dla Ukraińców chwile.

Vladyslava Ratushynska{/AF}